Pelit

Katso VJS:n pelit

Katso täältä VJS:n tulevaa peliohjelmaa. Voit suodattaa pelejä joko antamalla haluamasi sarjan nimen tai valitsemalla sen tippuvalikosta. 

Valitse sarja
Koti- ja vieraspelit
Koti- ja vieraspelit

P13 Vitonen

lauantai
11.5.2024
13:30
Aktia Areena TN B
Vantaa
VJS/valkoinen A
TuPS/KP-75 YJ4

P13 Kakkonen

perjantai
10.5.2024
19:20
LePa Areena TN
Espoo
LePa
VJS/Punainen

P12 Nelonen

lauantai
11.5.2024
14:45
Aktia Areena TN B
Vantaa
VJS/valkoinen A
Ponnistus/punainen

P17 Ykkönen

lauantai
11.5.2024
13:00
Tikkurila TN
Vantaa
TiPS/PPS YJ
VJS/2

P10

lauantai
11.5.2024
14:50
Aktia Areena TN A
Vantaa
VJS/punainen 2
LePa/vihreä

T12 Ykkönen

lauantai
11.5.2024
15:30
Tapiola 3 TN A
Espoo
FC Honka
VJS

T15 Liiga Etelä

lauantai
11.5.2024
15:30
Jalkapallostadion TN
Vantaa
VJS
TuPS/KP-75 YJ

T15 Ykkönen

lauantai
11.5.2024
18:00
Algeco Areena TN
Helsinki
PK-35
VJS/2

P12 Kutonen

lauantai
11.5.2024
16:00
Aktia Areena TN B
Vantaa
VJS/valkoinen B
IIF/Blå

P14 Ykkönen

sunnuntai
12.5.2024
11:00
Pallomylly TN
Helsinki
FC Viikingit/FCFJ YJ
VJS

T13 Liiga Etelä

lauantai
11.5.2024
17:30
Jalkapallostadion TN A
Vantaa
VJS
FC Kuusysi

P20 Ykkönen

sunnuntai
12.5.2024
14:30
Puuha-areena TN
Kaarina
KaaPo
VJS/2

P14 Kakkonen

lauantai
11.5.2024
17:45
Aktia Areena TN
Vantaa
VJS/Punainen
KOPSE

P17 Kakkonen

sunnuntai
12.5.2024
15:15
Latokartano TN
Helsinki
Toukolan Teräs
VJS/U16

P10

sunnuntai
12.5.2024
10:00
VJS-kenttä TN A
Vantaa
VJS/valkoinen A
KäPa/AC Black

Naisten Ykkönen

sunnuntai
12.5.2024
18:00
Äijänsuo stadion TN
Rauma
P-Iirot
VJS

T18 Ykkönen

sunnuntai
12.5.2024
11:00
Jalkapallostadion TN
Vantaa
VJS
Gnistan

P20 Kolmonen

maanantai
13.5.2024
19:00
Ruissalo TN
Hamina
HaPK Edustus
VJS/valkoinen

P15 Liiga Etelä

sunnuntai
12.5.2024
16:30
Aktia Areena TN
Vantaa
VJS
Ilves

P17 SM-karsintasarja

maanantai
13.5.2024
19:15
Jätkäsaari TN
Helsinki
PPJ
VJS

Miesten Kakkonen

sunnuntai
12.5.2024
18:30
Jalkapallostadion TN
Vantaa
VJS
P-Iirot

P12 Kutonen

maanantai
13.5.2024
20:05
Leppävaara 2 TN B
Espoo
LePa/Valkoinen
VJS/valkoinen B

T13 Ykkönen

sunnuntai
12.5.2024
18:30
Aktia Areena TN A
Vantaa
VJS/2
HPS

T14 8v8

tiistai
14.5.2024
18:00
Pallokenttä TN A
Porvoo
FCFJ/Valkoinen
VJS/valkoinen

T14 8v8

sunnuntai
12.5.2024
18:30
Aktia Areena TN B
Vantaa
VJS/valkoinen
HAlku/MU YJ

T11

tiistai
14.5.2024
18:30
Palloiluhalli TN
Hamina
HaPK
VJS

T12 Vitonen

keskiviikko
15.5.2024
18:30
VJS-kenttä TN A
Vantaa
VJS/valkoinen
FC Kirkkonummi/White

P13 Vitonen

tiistai
14.5.2024
19:00
Kellokoski TN
Tuusula
KelA/Musta
VJS/valkoinen A

P15 Vitonen

keskiviikko
15.5.2024
20:00
VJS-kenttä TN
Vantaa
VJS/valkoinen B
Haapaniemi Utd YJ2

P14 Vitonen

tiistai
14.5.2024
19:20
Tali TN
Helsinki
PPV/PiTa YJ2
VJS/valkoinen B

T18 Nelonen

torstai
16.5.2024
19:45
Myyrmäki-halli TN
Vantaa
VJS/valkoinen B
PPJ/3

P12 Nelonen

tiistai
14.5.2024
19:20
Kartanonkoski TN A
Vantaa
PPS/Punainen
VJS/valkoinen A

P17 Kolmonen

torstai
16.5.2024
20:30
Aktia Areena TN
Vantaa
VJS/valkoinen A
FC Honka/3 K

P14 Kakkonen

keskiviikko
15.5.2024
18:00
Pallomylly TN
Helsinki
HJK/2
VJS/Punainen

P11

perjantai
17.5.2024
18:45
VJS-kenttä TN A
Vantaa
VJS/valkoinen B
PPJ/Eira pun

P14 Nelonen

keskiviikko
15.5.2024
19:45
Kenraalinpuisto TN
Vantaa
KeiKa
VJS/valkoinen A

P11

lauantai
18.5.2024
10:40
Kivenlahti TN A
Espoo
VJS
EPS

P17 Nelonen

keskiviikko
15.5.2024
20:00
Rajamäki TN
Nurmijärvi
NJS/RaKe YJ
VJS/valkoinen B

T18 Ykkönen

lauantai
18.5.2024
11:00
Myyrmäki-halli TN
Vantaa
VJS
Valtti/2

P13 Nelonen

torstai
16.5.2024
19:20
Kenraalinpuisto TN B
Vantaa
KeiKa/Musta
VJS/punainen 2

P12 Kakkonen

lauantai
18.5.2024
12:15
Aktia Areena TN A
Vantaa
VJS/punainen
HPS

P13 Kakkonen

perjantai
17.5.2024
18:45
Rajamäki TN A
Nurmijärvi
NJS
VJS/T

T12 Ykkönen

lauantai
18.5.2024
12:15
Aktia Areena TN B
Vantaa
VJS
HPS

T18 Kolmonen

perjantai
17.5.2024
20:00
Espoonlahti 2 TN
Espoo
EPS/3
VJS/valkoinen A

P12 Nelonen

lauantai
18.5.2024
13:30
Aktia Areena TN A
Vantaa
VJS/punainen 2
HPS/vihreä 2

P11

lauantai
18.5.2024
10:00
Kivenlahti TN B
Espoo
FC Viikingit/miniaka
VJS

Naisten Ykkönen

lauantai
18.5.2024
15:00
Jalkapallostadion TN
Vantaa
VJS
Ilves/2

P15 Ykkönen

lauantai
18.5.2024
10:00
Espoonlahti 2 TN
Espoo
EPS
VJS/Punainen

P17 Ykkönen

lauantai
18.5.2024
15:15
Aktia Areena TN
Vantaa
VJS/2
IFK Mariehamn YJ

T13 Liiga Etelä

lauantai
18.5.2024
10:30
Säterinniitty TN A
Espoo
FC Espoo
VJS

P10

lauantai
18.5.2024
16:30
VJS-kenttä TN A
Vantaa
VJS/valkoinen B
LePa/punainen

P12 Ykkönen

lauantai
18.5.2024
11:00
Kisapuisto 1 TN A
Lahti
FC Reipas
VJS

P13 Ykkönen

lauantai
18.5.2024
17:30
Aktia Areena TN
Vantaa
VJS
PKKU/2

P11

lauantai
18.5.2024
11:20
Kivenlahti TN B
Espoo
Gnistan
VJS

P14 Nelonen

lauantai
18.5.2024
19:15
Aktia Areena TN
Vantaa
VJS/valkoinen A
EPS/Harmaa

P13 Kutonen

lauantai
18.5.2024
12:30
Mosan Wembley TN B
Helsinki
MPS/Sininen
VJS/valkoinen B

T15 Liiga Etelä

lauantai
18.5.2024
19:30
Jalkapallostadion TN
Vantaa
VJS
FC Nokia

P20 Ykkönen

lauantai
18.5.2024
14:00
Kaukajärvi TN
Tampere
TPV
VJS/2

P11

sunnuntai
19.5.2024
10:00
Aktia Areena TN A
Vantaa
VJS/valkoinen A
KäPa/AC White

Miesten Kolmonen

lauantai
18.5.2024
15:00
Säterinniitty TN
Espoo
FC Espoo
VJS/2

P14 Ykkönen

sunnuntai
19.5.2024
11:00
Jalkapallostadion TN
Vantaa
VJS
FC Kirkkonummi

Miesten Kakkonen

lauantai
18.5.2024
16:00
Pulleri 2 TN
Hämeenlinna
HJS
VJS

P20 SM-karsintasarja

sunnuntai
19.5.2024
13:30
Jalkapallostadion TN
Vantaa
VJS
PK-35

P15 Liiga Etelä

lauantai
18.5.2024
17:30
Pirkkola TN
Helsinki
Gnistan
VJS

P10

sunnuntai
19.5.2024
16:30
Aktia Areena TN A
Vantaa
VJS/punainen 2
FC POHU/Sininen 1

P10

sunnuntai
19.5.2024
12:15
Perkkaanniitty TN A
Espoo
LePa/vihreä
VJS/valkoinen A

P13 Kakkonen

sunnuntai
19.5.2024
16:30
Aktia Areena TN B
Vantaa
VJS/Punainen
Kasiysi/PEP YJ

T13 Ykkönen

sunnuntai
19.5.2024
17:00
Tapiola 1 TN A
Espoo
FC Honka/2
VJS/2

T15 Ykkönen

sunnuntai
19.5.2024
18:15
Aktia Areena TN
Vantaa
VJS/2
HJK/City

T10

sunnuntai
19.5.2024
17:00
Kallio TN B
Helsinki
HJK/City val
VJS

T12 Kakkonen

maanantai
20.5.2024
19:45
Myyrmäki-halli TN A
Vantaa
VJS/2
EPS/Valkoinen

P15 Kolmonen

sunnuntai
19.5.2024
17:35
Sinelli Areena TN
Vantaa
KoiPS
VJS/valkoinen A

T12 Ykkönen

tiistai
21.5.2024
19:30
Myyrmäki-halli TN B
Vantaa
VJS
Gnistan

T11

maanantai
20.5.2024
19:10
Kallio TN B
Helsinki
HJK/City sin
VJS

P14 Vitonen

keskiviikko
22.5.2024
18:30
VJS-kenttä TN
Vantaa
VJS/valkoinen B
PPS/Punavalkoinen

T18 Nelonen

tiistai
21.5.2024
19:30
Pajulahti TN
Lahti
FC Reipas
VJS/valkoinen B

P13 Kakkonen

keskiviikko
22.5.2024
19:00
Myyrmäki-halli TN B
Vantaa
VJS/T
I-HK

P12 Nelonen

torstai
23.5.2024
19:00
Lauttasaari TN A
Helsinki
PPJ/Laru val
VJS/punainen 2

P17 Nelonen

keskiviikko
22.5.2024
20:00
VJS-kenttä TN
Vantaa
VJS/valkoinen B
EBK/YJ

P10

torstai
23.5.2024
19:00
Järvenperä TN B
Espoo
Kasiysi/White
VJS/punainen 2

T15 Kolmonen

torstai
23.5.2024
19:45
Myyrmäki-halli TN
Vantaa
VJS/valkoinen
HooGee/GrIFK YJ3

T12 Vitonen

perjantai
24.5.2024
17:45
POHU Areena TN A
Helsinki
FC POHU/PiTa YJ2
VJS/valkoinen

P17 Kolmonen

torstai
23.5.2024
20:30
Aktia Areena TN
Vantaa
VJS/valkoinen A
LPS/Musta

P11

perjantai
24.5.2024
18:00
Matinkylä 1 TN A
Espoo
EsPa/vihreä 1
VJS/valkoinen B

P15 Kolmonen

perjantai
24.5.2024
18:45
VJS-kenttä TN
Vantaa
VJS/valkoinen A
Gnistan/3

P11

perjantai
24.5.2024
18:15
Pirkkola TN A
Helsinki
Ponnistus/valkoinen
VJS/valkoinen A

T18 Kolmonen

perjantai
24.5.2024
20:10
VJS-kenttä TN
Vantaa
VJS/valkoinen A
HPS/vihreä

T12 Kakkonen

perjantai
24.5.2024
19:00
WILD Futiskenttä TN A
Kirkkonummi
FC Wild
VJS/2

Miesten Kolmonen

perjantai
24.5.2024
20:30
Aktia Areena TN
Vantaa
VJS/2
Toukolan Teräs

P20 Kolmonen

perjantai
24.5.2024
19:15
Puistola N
Helsinki
PK-35/2
VJS/valkoinen

P13 Vitonen

lauantai
25.5.2024
12:15
Aktia Areena TN B
Vantaa
VJS/valkoinen A
KeiKa/Keltainen

P12 Kakkonen

perjantai
24.5.2024
19:30
Tapion kenttä TN
Espoo